KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144430
nr 1214 4430
Folke Persson
(1905-1964), Sverige
Oljemålning, Industri, signerad. Olja på duk, 100x118 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 20:37:13
28/10 12:50:42
Folke Persson
Läs mer om Folke Persson